Zarząd

Prezes klubu

Jacek Rumiński
Politechnika Gdańska
Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
E-mail: jacek.ruminski@pg.edu.pl

Wiceprezes

Agata Siemaszko
Politechnika Gdańska
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
E-mail: agata.siemaszko@pg.edu.pl

Sekretarz

Jan Cudzik
Politechnika Gdańska
Wydział Architektury
E-mail: jan.cudzik@pg.edu.pl

Członek zarządu ds. współpracy z biznesem

Agnieszka Kania
Politechnika Gdańska
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii
E-mail: agnieszka.kania@pg.edu.pl

Członek zarządu ds. współpracy ze studentami

Agnieszka Mikołajczyk
Politechnika Gdańska
Wydział Elektrotechniki i Automatyki
E-mail: agnieszka.mikolajczyk@pg.edu.pl

Członek zarządu ds. współpracy ze studentami

Patryk Jasik
Politechnika Gdańska
Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej
E-mail: patryk.jasik@pg.edu.pl

Członek zarządu

Jacek Czub
Politechnika Gdańska
Wydział Chemiczny
E-mail: jacek.czub@pg.edu.pl

Członek zarządu

Marek Galewski
Politechnika Gdańska
Wydział Mechaniczny
E-mail: marek.galewski@pg.edu.pl

Członek zarządu

Michał Grochowski
Politechnika Gdańska
Wydział Elektrotechniki i Automatyki
E-mail: michal.grochowski@pg.edu.pl

Członek zarządu

Jerzy Głuch
Politechnika Gdańska
Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
E-mail: jerzy.gluch@pg.edu.pl

Członek zarządu

Paweł Lubomski
Politechnika Gdańska
Centrum Usług Informatycznych
E-mail: lubomski@pg.edu.pl

Członek zarządu

Jerzy Proficz
Politechnika Gdańska
Centrum Informatyczne Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej
E-mail: jerzy.proficz@pg.edu.pl

Członek zarządu

Nina Rizun
Politechnika Gdańska
Wydział Zarządzania i Ekonomii
E-mail: nina.rizun@pg.edu.pl

Grupa inicjatywna klubu

  • Robert Bajko
  • Jerzy Buszke
  • Jan Cudzik
  • Sebastian Cygert
  • Marta Drosińska-Komor
  • Kazimierz Duzinkiewicz
  • Karol Dziedziul
  • Karol Flisikowski
  • Marek Galewski
  • Jerzy Głuch
  • Michał Grochowski
  • Anna Jakubczyk-Gałczyńska
  • Piotr Januszewski
  • Patryk Jasik
  • Michał Józefowicz
  • Rafał Krzemianowski
  • Damian Kuźniewski
  • Arkadiusz Kwasigroch
  • Mariusz Liksza
  • Krzysztof Malicki
  • Agnieszka Mikołajczyk
  • Nina Rizun
  • Jacek Rumiński
  • Tomasz A. Rutkowski
  • Agata Siemaszko
  • Paweł Syty
  • Natalia Szewczuk-Krypa
  • Roman Śmierzchalski
  • Anna Maria Trzaskowska
  • Miłosz Wieczór
  • Miłosz Wojaczek
  • Karolina M. Zielinska-Dabkowska